Toilet Plus 35
- 3-lags vit präglad nyfiber
- 173 g/rulle, 250 ark/rulle
- 35 meter/rulle, 10,0 cm bred
- 36 rullar/tfp, 36 tfp/ppl
Extratjock och mjuk kvalitet
Kategori: Hygien
Beskrivning
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kvalitet | Präglad nyfiber |
| Lager | 3-lags |
| Vikt | 173 g/rulle |
| Bredd | 10,0 cm |
| Längd | 35 m/rulle |
| Diameter inkl hylsa | 118 mm |
| Perforerat | Perforerat, 14 cm |
Shipping & Delivery
