Beskrivning
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kvalitet | Nyfiber |
| Lager | 2 |
| Vikt | 0,61 kg |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 170 m |
| Diameter inkl hylsa | 18 cm |
| Perforerat | Nej |
| Präglat | Ja |
| EAN | 7393705806606 |
| Egenskaper | Hög vithet, mjuk |
| Användningsområde | Fungerar utmärkt på alla offentliga hygienutrymmen, främst inom kök, restaurang och hotell. |
Shipping & Delivery
