Toa Gigant Nature Mini
- 1-lags oblekt returfiber
- 0,6 kg/rulle
- 12 rullar/tfp, 42 tfp/pall
Kategori: Hygien
Beskrivning
| Färg | Oblekt |
|---|---|
| Kvalitet | Returfiber |
| Lager | 1-lags |
| Vikt | 0,6 kg/rulle |
| Bredd | 10,0 cm |
| Längd | 175 m |
| Diameter inkl hylsa | 185 mm |
| Perforerat | Nej |
| Användningsområde | Uppfyller dina grundläggande krav i hygienutrymmen där det finns en stor rörlighet och hög besöksfrekvens. |
Shipping & Delivery
