Toilet Fine 50
- 2-lags vit returfiber
- 170 g/rulle, 50 m
- 10,0 cm bred
- 36 rullar/tfp, 36 tfp/ppl
Rejäl och bra funktion
Kompakt förpackning
Kategori: Hygien
Beskrivning
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kvalitet | Vit returfiber |
| Lager | 2 |
| Vikt | 170 g/rulle |
| Bredd | 10,1 cm |
| Längd | 50 m |
| Diameter inkl hylsa | 11,5 cm |
| Präglat | Ja |
| EAN | 7393705809201 |
Shipping & Delivery
