Kitchen Fine 40
- 2-lags vit returfiber
- 380 g/rulle
- 40 m/rulle
- 10 rullar/tfp, 60 tfp/ppl
Kategori: Hygien
Beskrivning
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kvalitet | Vit returfiber |
| Lager | 2 |
| Vikt | 380 g/rulle |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 40 m/rulle |
| Diameter inkl hylsa | 12,3 cm |
| Perforerat | Ja, 20 cm |
| Präglat | Ja |
| EAN | 7393705808259 |
Shipping & Delivery
