Beskrivning
| Färg | Ofärgad |
|---|---|
| Kvalitet | Returfiber |
| Lager | 2 |
| Vikt | 1,1 kg/rulle |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 320 m |
| Diameter inkl hylsa | 26 cm |
| Perforerat | Nej |
| Präglat | Ja |
| EAN | 7393705806453 |
| Egenskaper | Bra standardprodukt |
| Användningsområde | I alla offentliga miljöer |
Shipping & Delivery
