Beskrivning
| Färg | Ofärgad |
|---|---|
| Kvalitet | Returfiber |
| Lager | 2 |
| Vikt | 1,5 kg |
| Bredd | 10,0 cm |
| Längd | 440 m |
| Diameter inkl hylsa | 30,0 cm |
| Perforerat | Nej |
| Präglat | Ja |
| EAN | 7393705806484 |
| Egenskaper | Bra standardprodukt |
| Användningsområde | I alla offentliga miljöer |
Shipping & Delivery
