Beskrivning
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kvalitet | Nyfiber |
| Lager | 2 |
| Vikt | 280 g/rulle |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 85 m |
| Diameter inkl hylsa | 12 cm |
| Perforerat | J |
| Präglat | Ja |
| EAN | 7393705809102 |
| Egenskaper | Kompakt, mjuk, miljöriktig |
| Användningsområde | Passar utmärkt till alla hygienutrymmen |
Shipping & Delivery
