Beskrivning
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kvalitet | Tissue, nyfiber |
| Lager | 2 |
| Vikt | 0,5 kg/rulle |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 70 m |
| Perforerat | Ja |
| Präglat | Ja |
| Egenskaper | Hög våtstyrka, hög vithet, Kompakt, mjuk, mobil. |
| Användningsområde | Passar till alla utrymmen inom kök och restaurang |
Shipping & Delivery
