Beskrivning
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kvalitet | Nyfiber |
| Lager | 1 |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 20 cm |
| Längd | 100 m |
| Diameter inkl hylsa | 13 cm |
| Perforerat | Ja |
| Präglat | Ja |
| EAN | 7393705808013 |
| Egenskaper | Hög våtstyrka, hög vithet, kompakt, mjuk, mobil |
| Användningsområde | Passar till alla utrymmen inom kök och restaurang. |
Shipping & Delivery
