Beskrivning
| Färg | Vit |
|---|---|
| Kvalitet | Nyfiber |
| Lager | 2 |
| Vikt | 1,28 kg |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 380 m |
| Diameter inkl hylsa | 26 cm |
| Perforerat | Nej |
| Präglat | Ja |
| EAN | 7393705806644 |
| Egenskaper | Hög vithet, mjuk |
| Användningsområde | Passar till alla hygienutrymmen med hög frekvens, främst inom hotell, kök och restaurang. |
Shipping & Delivery
